IZVĒLNE

 

 

1979
Panasonic uzsāk akumulātoru darbarīku izstrādi un ražošanu

 

Iebūvēts niķeļa-kadmija akumulātors ar ātrāko uzlādes laiku 1 stunda!

 

Niķeļa - kadmija akumulātors ar paaugstinātu ietilpību ļauj nodrošināt ilgāku darbību bez akumulātora uzlades,kas apvienots ar vieglāku un mazāku korpusa izmēru.
Uzlādes laiks viena stunda,bija revolūcija tajos laikos, gan priekš darbarīka, gan priekš lietotāja! Meisteri lādēja savus darbarīkus pusdienu laikā!

 

1983

Pirmais nozarē rokas skrūvgrirznis

Kad slēdzis izslēgts, pievada mehānisms tiek bloķēts, un tas pārveršas par parsto rokas skrūvgriezni. Kad skrūve bija ieskrūvēta, bija iespējams to pievilt ar roku, ka ar parsto skrūvgriezni. Ja pievilkšana bija nepietiekama , tad pievilka ar roku, tas būtiski paaugstināja darba kvalitāti 
Šo tehnoloģiju izgudroja Panasonic un tā tagad tiek izmantota līelā daļā mūsu produktu.

 

 

1984
Panasonic akumulātoru darbarīki tiek izmantoti kosmosā!

Pielietoti NASA kosmosa kuģos

Panasonic Electric Tools 1984.gadā, plaši tika pielietoti NASA kosmosa programā Space Shuttle. Atīvi tika izmantots dažādu uzdevumu veikšanai kosmosā!

 

 

大好評!電子スピードコントロール搭載

Ļoti populāri ! Elektroniskā ātruma kontrole. Panasonic pirmais akumulātoru bateriju ražotājs Japānā!

Jūs varat viemērīgi regulēt apgriezienus ar pirksta galiņu. Neskatoties uz to slektroniskā shēma ļava nezaudēt jaudu, pat pie zemiem apgriezieniem. Tas bija ļoti populāri priekš garu skrūvju skrūvēšanas un vienkāršoja urbja pozicionēšanu veicot sarežģītus urbumus ( piemēram flīzēs).
Tas plaši tiek piemērots arī mūsdienu modeļos.

1986
Технология, которая изменила инструменты! Бесключевой патрон

 

Revolucinārā tehnoloģija, kura izmainīja darbarīkus! Bezatslēgas patrona.

 

Patrona bez atslēgas, šodien  tiek plaši izmantota gandriz visos darbarīkos.
Panasonic izstrādāja un ieviesa 1986.gadā Pirmais pasaulē .
Būtiski paaugstināja darba kvalitāti un ātrumu, pateicoties ātrai urbja nomaiņai.
Tā ir viena no galvenajām tehnoloģijām kura būtiski palielināja pieprasījumu pēc akumulātoru darbarīkiem.

 

1991

Время зарядки инструмента до 6 минут! Инвертор универсальное зарядное устройство

Darbarīku akumulātoru uzlāde līdz 6 minūtēm! Universālais Invertora lādētājs.

Bezgalīga dzīšanās, lai samazinātu uzlādes laiku. 1988.gadā Panasonic sasniedza ātrākās uzlādes rekordu 15.minūtes ! Un atkal Panasonic izstrādā jaunu uzlādes tehnolpģiju, kura ļauj veikt pilno uzlādi 6 minušu laikā!
Ši tehnoloģija ļauj strādāt praktiski bez pārtraukumiem, uz šo tehnoloģija balstās nozare arī šodien izstrādājot lādētājus.

 

1995

Уменьшите звуковое давление гидравлического удара! Нефть импульсная машина

Nepieciešamība samazināt skaņas līmeni hidrauliskajiem darbarīkiem!

Panasonic izstrādāja speciālu risinājumiu, priekš meisteriem bija jastrādā apdzīvotās vietās no rītiem un vakaros.Tika izstrādāta speciāla triecienatslēgu sērija ar zemāku trokšņa līmeni (salidzinājumā ar eļļas triecienatslēgām). Ši serija uzreiz guva lielu popularitāti būvlaukumos!

 

1998

Līelāka akumulātora ietilpība- vieglāks svars! Tika radīts ūdeņraža akumulātors.

Ūdeņraža izmantošana  sakausējuma ievērojami samazināja akumulātora svaru par aptuveni 20% salīdzinājumā ar parasto Ni-Cd akumulatoru. Spēja samazināt akumulatora izmēru nozīmē, ka jaudu var palielināt, saglabājot akumulatora izmēru .Gadu vēlāk beidzot tiek radīts nozarē pirmais akumulātors ar ietilpību 3,0Ah! Panasonic labākie akumulātori nodrošinaja nozares izaugsmi!

 

1999

Я изменил инструмент! Ударно-буровой комбайн

Panasonic apvienoja divus darbarīkus! Udbmašīnu un triecienāmuru!

Triecienāmurs un urbmašīna , kuri vizuāli bija ļoti līdzīgi darbarīki, bet pildīja atšķirīgas funkcijas! grūti bija apvienot šos darbarīkus vienā. Vienkāri pārslēdziet pārslēdzi un dariet abus uzdevumus ar vienu darbarīku, tas būtiski atviegloja darbu būvlaukumā! . Šis Panasonic  revolucionārais izgudrojums, protams atkal bija pirmais pasaulē!

 

2000

Даже зарядка или чередование ОК! 2 блока питания совместимы

Vai akumulātos vai kontaktdakša, abi barošanas boki der !

Tika radīts darbarīks, ko var izmantot gan uzlādei, gan maiņstrāvai, divu dažādu barošanas avotu izmantošana vienlaikus, pēc laika tā pārvērtās par jaudas hibrīda sēriju.

 

2004

Оснащен бесщеточным двигателем и электронным переключателем

Bezogolīšu motors , kurš aprīkots ar elektronisko izslēgšanos.

Es vēlos izmantot darbarīkus pie kuriem es esmu pieradis. Panasonic atbildēja uz šadu profesionālo meisteru velmi, izņemiet daļas, kuras visu laiku jāmaina, tādas kā oglītes un izmatojiet bezkontaktu savienojumu! Panasonic paveica to ar bezkontakta motoru, kura darba mūžs bija divas reizes garāks, salidzinājuma ar oglīšu motoru!

 

2006

Объем работы значительно улучшен! Литий-ионный аккумулятор рождение

Kalpošanas laiks būtiski palielināts! Tika radīts Lītija jonu akumulātors

Tika radīts akumulātors kura kalpošanas ildums tika palielināts 2,5 reizes*. Nav atmiņas efekta, tāpēc nav nepieciešama uzlades atjaunošana, notiek ir neliela pašizlāde, tāpēc akumulātoru vareja atstāt bez papildus uzlādes. Pielādēt klāt, vai uzlādēt no jauna. Turklāt tas veicināja instrumenta lielo jaudu, vieglo svaru un kompaktumu.
*Salidzinot ar standarta Panasonic akumulātoru

 

2008

Оснащен функцией контроля крутящего момента для зарядки

Aprīkots ar griezes momenta kontroles funkciju

Sensors konstatē motora apgriezienu skaita un rotācijas daudzuma, izmaiņas trieciena iedarbības laikā un pārveido to griezes momentā ar Panasonic patentēto algoritmu kurš tiek sasaistīts  vadības ierīci. Iespējams iegūt stabilu un precīzu griezes momentu.

 

2010

Пыле и водонепроницаемый! Жесткий даже в суровых условиях

Putekļu aizsardība un ūdens necaurlaidība! Pārliecinošs pat sūros apstākļos.

Uzsāk uzvaras gājienu "TOUGH TOOL IP", kurš izgāja stingru starptautisko sertifikāciju. Panasonic pārklāja motoru un elekriskās daļas ar sveķiem, kas izslēdza issavienojuma risku, kad darbarīks saskārās ar ūdeni. Kā arī papildus aizsardzību pret putekļiem.  un novēršim īssavienojumu ar ūdens pilienu un aizsargājam instrumentu no putekļiem un putekļiem.

 

2012

>

"DUAL" dzimšana, kad 14,4V, 18V var izmantot vienā darbarīkā!

Jaunais akumulators ir aprīkots ar "divkāršu ķēdi", lai noteiktu, vai akumulators ir 18V vai 14,4V. Nodrošina maksimālu veiktspēju 18 V un 14,4 V spriegumos.

 

2013

Недавно разработанный двойной блок молотка

Jaunizveidotais dubultās āmura sajuga bloks

Āmura blokam ir kompakta divkārša struktūra. "Papildus āmurs", kas aptver "galveno āmuru", pateicoties tam tika samazināta vibrācija, pie maksimālā grirzes momenta.

 

2019

Panasonic akumulātoru elektroinstrumentu pārdošanas 40. gadadiena.

                    Panasonic Power Tool 40 лет

Lai piegādātu elektroinstrumentus, kas atbilst profesionāļieu augstajām prasībām!
Tagad no jauna nākas pieņemt jaunus izaicinājumus!

 

Par godu Panasonic akumulātoru elektroinstrumentu pārdošanas 40.gadadienai piedāvājam iegādāties limitētās sērijas darbarījus sarkanā krāsā!

 

 

Dalies: